RECOM REM20-2405SW DC/DC-converter 4 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
REM20-2405SW
Bekijk alles!
RECOM REC3A-0505SW/H2 DC/DC-converter, print 600 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TSR 0.5-2450 DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 500 mA Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)