RECOM RP30-2412SEW DC/DC-converter 2.5 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RP30-2412SEW
Bekijk alles!
TracoPower TMDC 60-2418 DC/DC-convertermodule 24 V/DC 48 V/DC 1.25 A 60 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM R1M-2415D/SMD DC/DC-converter 24 V 15 V, -15 V 0.035 A 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TMR 4822 DC/DC-converter, print 48 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 83 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)