RECOM RPMB12-3.0-CT DC/DC-converter 3 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
RPMB12-3.0-CT
Bekijk alles!
TracoPower TMA 0512S DC/DC-converter, print 5 V/DC 12 V/DC 80 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)