TDK-Lambda CCG30-24-12S DC/DC-converter, print 12 V 2.5 A 30.0 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TDK-Lambda
EAN 2050004556681
Voorraad 1
SKU CCG30-24-12S
DC/DC-omvormer in behuizing conform industriestandaard 25,4 x 25,4 mm (1" x 1"), zesvoudig afgeschermd. Ruimer ingangsspanningsbereik en hogere effectiviteit en een eenvoudiger warmtebeheer....