Fischer Elektronik ICKPGA14X14X12 ICKPGA14X14X12 Koellichaam 11 K/W (l x b x h) 24.76 x 27.95 x 15.24 mm
Merk
Fischer Elektronik
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
ICKPGA14X14X12
Bijzonder goed geschikt voor Pin Grid-arrays (PGA)....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Fischer Elektronik SK452-37,5SA SK452-37,5SA Strengkoellichaam 11 K/W (l x b x h) 29 x 25 x 37.5 mm
Bekijk product
Bekijk alles!
Fischer Elektronik 10006882 ICK S R 32,5 x 10 Pinkoellichaam 5.54 K/W (Ø x h) 32.5 mm x 10 mm
ASSMANN WSW V6560X V6560X Strengkoellichaam 8.5 K/W (l x b x h) 37.5 x 29 x 12 mm TO-220