RECOM R-78CK15-0.5 DC/DC-converter 15 V 0.5 A 7.5 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TIM 2-1215SM DC/DC-converter, SMD 83 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
MEAN WELL SFTN02N-05 DC/DC-convertermodule 400 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TSR 2-2450 DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 2 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)