Infineon Technologies Ultrasnelle gelijkrichter diode IDP15E65D2XKSA1 TO-220 15 A
Merk
Infineon Technologies
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode MR826 D8x7.5 600 V 5 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Ultrasnelle gelijkrichter diode BYW29-200-E3/45 0 V 8 A Tube
Diotec Gelijkrichter diode SM5400 DO-213AB 50 V 3 A