TDK-Lambda PXC-M03-24WD12 DC/DC-converter, print 12 V 125 mA Inhoud 1 stuk(s)
Merk TDK-Lambda
EAN 2050006495544
Verzendkosten 0.00
Levertijd Leverbaar in 8 - 13 werkdagen
Voorraad 1
SKU PXC-M03-24WD12
De DC-DC-omvormer serie PXC-M beschikt over een groot 4:1 ingangsspanningsbereik, medische goedkeuring, 5 kV AC in-/uitgangsisolatiespanning, 3/6/10W uitgangsvermogen en een standaard...