Recom Lighting RACD07-700 LED-constante-stroombron 7 W 700 mA 11 V/DC Voedingsspanning (max.): 295 V/AC
SKU
RACD07-700
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS TRU-KSQ-700mA LED-constante-stroombron 22.8 W 700 mA 32 V Voedingsspanning (max.): 35 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Brumberg 17528000 Controller 240 W 24 V Dimbaar
MEAN WELL 60 W 12 V Voedingsspanning (max.): 300 V