Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZS55C2V7 RXG Behuizingssoort (halfgeleider) 1206 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 3 - 4 werkdagen
SKU
BZS55C2V7 RXG
SMD-Z-DIODE 0,5 W 2,7V 1206De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
Vishay Zenerdiode TZMC6V8-GS08 Behuizingssoort (halfgeleider) Mini-MELF Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode BZT52C6V8 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 6.80 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 4 V
Diotec Zenerdiode ZPY9.1 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 9.1 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W