TDK B57153S0330M000 B57153S0330M000 NTC Temperatuurbewaking (inschakelstroombegrenzer) 33 Ω S153 Radiaal bedraad
1
SKU
B57153S0330M000
De sensor wordt o.a. gebruikt in schakelnetvoeding....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
TDK B57236S0250M000 B57236S0250M000 NTC Temperatuurbewaking (inschakelstroombegrenzer) 25 Ω S236 Radiaal bedraad
Bekijk product
Bekijk alles!
TDK B57153S0150M051 B57153S0150M051 NTC Temperatuursensor -55 tot +170 °C 15 Ω S153
Yageo Nexensos 32207590 SMD 1206 V PT100 Printplaat-temperatuursensor -50 tot +130 °C 100 Ω 3850 ppm/K SMD Tape cut