RECOM R-78T12-1.0/FC-R DC/DC-converter 24 V/DC 12 V/DC 1 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
R-78T12-1.0/FC-R
Bekijk alles!
TracoPower TMA 1205D DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 100 mA 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEP 75-2412WI DC/DC-converter, component 24 V/DC 12 V/DC 6.3 A 75 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TMDC 20-4818 DC/DC-convertermodule 48 V/DC 48 V/DC 420 mA 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)