HN Power SIM1-1203-SIL4 DC/DC-converter, print 12 V/DC 3 V/DC 300 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
HN Power
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
SIM1-1203-SIL4
Bekijk alles!
RECOM RS3K-2412SZ/H3 DC/DC-converter, print 24 V 12 V 0.25 A 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 8-4811 DC/DC-converter, print 48 V/DC 5 V/DC 1.5 A 8 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)