Vishay TLUV5300 Bedrade LED Rood, Groen Rond 5 mm 2.5 mcd, 2.5 mcd 60 ° 30 mA 2 V, 2.4 V
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TLUV5300
Bekijk alles!
Kingbright L-7104ID Bedrade LED Rood Rond 3 mm 20 mcd 40 ° 20 mA 2 V
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Bedrade LED Oranje Rond 3 mm 500 mcd 30 ° 12 mA 5 V