Diotec Gelijkrichter diode BY880-100 D5.4x7.5 100 V 8 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BY880-100
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-SM4002 DO-213AB 100 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode S1G-E3/61T DO-214AC 400 V 1 A
Diotec Hoogspannings SI-gelijkrichter diode DD1000 D3x12 10000 V 1 A