MEAN WELL RQB40W12-110S05 DC/DC-converter, print 8 A 40 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TME 2412S DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC 80 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)