MEAN WELL RDDW20UW-15 DC/DC-converter, print 667 mA 20 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL SFTN01L-15N DC/DC-converter, SMD 67 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 50-1212 DC/DC-converter, print 12 V/DC 12 V/DC 4.17 A 50 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)