Vishay Zenerdiode BZX85C15-TAP Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 15 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Merk
Vishay
SKU
BZX85C15-TAP
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY27 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 27 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 14 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMY4.7G Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 4.70 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W Blokkeerspanning U(R) 1 V