Infineon Technologies Schottky diode gelijkrichter BAS7005E6327 SOT-23-3 70 V Array - 1 paar gemeenschappelijke kathode Tape cut
Merk
Infineon Technologies
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BAS7005E6327
Schottky-diode (8 mm-gordel) *TA =25 °C....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Schottky diode gelijkrichter MBR745 TO-220AC 45 V Enkelvoudig
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Schottky diode gelijkrichter SB160 DO-15 60 V Enkelvoudig
Diotec Schottky diode gelijkrichter SMS160 DO-213AB 60 V Enkelvoudig