RECOM RSOE-2405SZ/H2 DC/DC-converter 5 V 0.2 A 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RSOE-2405SZ/H2
Bekijk alles!
MEAN WELL DDR-480C-24 DC/DC-converter 24 V 20 A 480 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TES 1-0511 DC/DC-converter, SMD 5 V/DC 5 V/DC 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)