MEAN WELL MDS15B-12 DC/DC-converter 24 V 12 V 1.25 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM R-78AA15-0.5SMD DC/DC-converter, SMD 15 500 mA Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RS-2415D DC/DC-converter, print 15 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)