RECOM RP30-2405SFW DC/DC-converter 6 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
RP30-2405SFW
Bekijk alles!
RECOM RK-1212S DC/DC-converter, print 12 84 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RS3K-2412SZ/H3 DC/DC-converter, print 24 V 12 V 0.25 A 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)