MEAN WELL MDS20B-24 DC/DC-converter 24 V 24 V 0.833 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM RK-2412S DC/DC-converter, print 12 84 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RS3-1205S DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC 600 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)