LUMEX SSL-LX5093GD-12V Bedrade LED Groen Rond 5 mm 20 mcd 60 ° 12 mA 12 V
Merk
LUMEX
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
SSL-LX5093GD-12V
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS 1573745 Bedrade LED Geel Rond 5 mm 2500 mcd 50 ° 20 mA 2.1 V