HuiYuan 3004R1C-CSB-B Bedrade LED Rood Rond 3 mm 1800 mcd 25 ° 20 mA 2.1 V
SKU
3004R1C-CSB-B
Bekijk alles!
HuiYuan 10034W2D-EHD-A Bedrade LED Wit Rond 10 mm 700 mcd 50 ° 20 mA 3.1 V
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Bedrade LED Koud-wit Rond 5 mm 19000 mcd 30 ° 20 mA 2.7 V, 3.4 V
Kingbright Bedrade LED Rood Rechthoekig 7 x 2.5 mm 12.5 mcd 110 ° 30 mA 2 V