TracoPower TEP 40-3615UIR DC/DC-converter, print 1.67 A 40 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
TracoPower
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TEP 40-3615UIR
Bekijk alles!
RECOM RP-0505S/P DC/DC-converter, print 5 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 6-1215N DC/DC-converter, print 12 V/DC 24 V/DC 250 mA 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)