Fischer Elektronik SK13/35/SA-220 SK13/35/SA-220 Koellichaam 17 K/W (l x b x h) 35 x 17 x 13 mm TO-220
Merk
Fischer Elektronik
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
SK13/35/SA-220
Bekijk alles!
Fischer Elektronik 10021159 SK 53 75 SA Koellichaam 0.85 K/W (l x b x h) 75 x 180 x 48 mm
Bekijk product
Bekijk alles!
Fischer Elektronik 10022512 SK 72 50 SA Koellichaam 2.4 K/W (l x b x h) 50 x 97 x 25 mm
Fischer Elektronik FK 263 MI 220 V FK 263 MI 220 V Koellichaam 20.7 K/W (l x b x h) 25 x 13 x 16 mm TO-220