Nexperia Zenerdiode BZX84-C7V5,215 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 7.5 V Vermogen (max.) P(TOT) 250 mW
Merk
Nexperia
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84-C7V5,215
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMM22 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 22 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW Tape cut