Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZX55C27 R0G Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BZX55C27 R0G
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZPY39 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 39 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD27B Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 27 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 20 V