Diotec Gelijkrichter diode/twee polariteiten FT2000KD TO-220AC 200 V 20 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
FT2000KD
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode ST1G SMAF 400 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode SM4003 DO-213AB 200 V 1 A
Diotec Gelijkrichter diode S3M-AQ DO-214AB 1000 V 3 A