TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-BY880-600 DO-201 600 V 8 A
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TC-BY880-600
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode ES2B 70 V 2 mA Tape
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode VS-HFA08TB60PBF TO-220-2 600 V 8 A
Taiwan Semiconductor ESD-diode ES2JA 420 V 2 mA Tape