Taiwan Semiconductor ESD-diode SFS1606G D2PAK 280 V 16 mA Tape
SKU
SFS1606G
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode BYG20J 420 V 1.5 mA Tape
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Supersnelle hoogeffeciente gelijkrichter diode ES1G DO-214AC 400 V 1 A