MEAN WELL DETN02L-12 DC/DC-convertermodule 84 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
DETN02L-12
Bekijk alles!
MEAN WELL SKM30G-05N DC/DC-converter, print 6 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TES 1-1222V DC/DC-converter, SMD 12 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 42 mA 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)