MEAN WELL RSDW40H-48 DC/DC-converter, print 833 mA 40 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk alles!
RECOM RB-0512S DC/DC-converter, print 84 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 30-2412 DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC 2.5 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Gaptec 1T8A2_0505S1.5UP DC/DC-converter 200 mA 1 W Inhoud 1 stuk(s)