Nexperia Zenerdiode BZX84-C12,215 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 250 mW
Merk
Nexperia
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84-C12,215
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD3.3 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 3.3 V Vermogen (max.) P(TOT) 502 mW