Fischer Elektronik SK508-100SA SK508-100SA Strengkoellichaam 2 K/W (l x b x h) 100 x 25 x 100 mm
Merk
Fischer Elektronik
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
SK508-100SA
Bekijk alles!
Fischer Elektronik 10136830 KGR 1 150 AL Strengkoellichaam 1.55 K/W (l x b x h) 150 x 100 x 38 mm
Bekijk product
Bekijk alles!
Fischer Elektronik 10021483 SK 571 20 SA LED-koellichaam 2.15 K/W (Ø x h) 70 mm x 20 mm
Fischer Elektronik 10034943 FK 202 SA-CB Vingerkoellichamen 8 K/W (l x b x h) 45 x 45 x 12.7 mm TO-3, TO-55, SOT-9, SOT-32, TO-220