Kingbright KA-3529AZG25Z4S SMD-LED PLCC2 Groen 120 ° 150 mA 3.5 V
Merk
Kingbright
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
KA-3529AZG25Z4S
Bekijk alles!
Kingbright KPTD-1608SURCK SMD-LED 0603 Rood 250 mcd 60 ° 20 mA 1.95 V
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS SMD-LED 3528 Warm-wit 1300 mcd 120 ° 25 mA 3.3 V