Diotec Zenerdiode MM5Z5V1B Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-523 Zenerspanning 5.10 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.3 W Blokkeerspanning U(R) 2 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
MM5Z5V1B
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZPY36 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 36 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD2.7 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 2.7 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW