TDK B57861S0103J040 NTC Temperatuursensor -55 tot +155 °C 10 kΩ
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208537 M 422 PT1000 Printplaat-temperatuursensor 0 tot +150 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad
Bekijk product
Bekijk alles!
Omron D6T-32L-01A Temperatuursensor Bag
Yageo Nexensos 32208712 M 222 PT500 Printplaat-temperatuursensor -50 tot +300 °C 500 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad