Vishay Avalanche diode BYG10Y-E3/TR Behuizingssoort (halfgeleider) DO-214AC Blokkeerspanning U(R) 1600 V Doorlaatstroom I(F) 1.5 A
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BYG10Y-E3/TR
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY13 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 13 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 7 V
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZMM5.1 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 5.1 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW
Diotec Zenerdiode ZY16 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 16 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 10 V