Diotec Schottky diode 30CTQ200 TO-220AB 200 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
30CTQ200
Bekijk alles!
Diotec Schottky diode gelijkrichter SK13 DO-214AC 30 V Enkelvoudig
afgeprijsd (-34,93%)