RECOM REC10K-2415DAW/H2 DC/DC-converter, print 24 V 15 V 0.333 A 10 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TDK-Lambda CC3-2405SF-E DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 0.6 A 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
Gaptec 10020074 DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC 3 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)