HuiYuan 3009R1B2C-DSA Bedrade LED Rood, Blauw Rond 3 mm 1250 mcd, 1600 mcd 35 ° 20 mA
SKU
3009R1B2C-DSA
Bekijk alles!
Everlight Opto 103SDRD/S530-A3 Bedrade LED Rood Cilindrisch 2 mm 25 mcd 130 ° 20 mA 2 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Kingbright Bedrade LED Wit Rechthoekig 2 x 5 mm 150 mcd 110 ° 30 mA 3.2 V