MEAN WELL RDDW08G-12 DC/DC-convertermodule 333 mA 8 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RDDW08G-12
Bekijk alles!
TracoPower TEN 5-1212 DC/DC-converter, print 12 V/DC 12 V/DC 500 mA 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)