Diotec Zenerdiode BZT52B18 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 18 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 13 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZT52B18
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 3EZ9.1 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 9.10 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 4 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY13 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 13 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 7 V