TDK B57863S0103F040 NTC Temperatuursensor -55 tot +155 °C 10 kΩ
Bekijk alles!
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 5014252 M 310 PT100 Printplaat-temperatuursensor -70 tot +500 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad
Yageo Nexensos 32208228 HD421 PT100 Printplaat-temperatuursensor -70 tot +850 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad