Diotec Gelijkrichter diode BY500-200 D5.4x7.5 200 V 5 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BY500-200
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode US1D DO-214AC 200 V 1 A