Vossloh Schwabe WU-B-D-3102-3200-2 LED-module Groen 3 mm 15 mcd Bulk
Merk
Vossloh Schwabe
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
WU-B-D-3102-3200-2
Bekijk alles!
Vossloh Schwabe LD 20 5MM GN Bedrade LED Groen Rond 5 mm 40 mcd 60 ° 20 mA 2.2 V
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS 1573691 Bedrade LED Wit Rond 3 mm 3400 mcd 40 ° 20 mA 3.1 V