Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZT52C7V5 RHG Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BZT52C7V5 RHG
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZPY20 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 20 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMY7.5G Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 7.50 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W Blokkeerspanning U(R) 5 V
Diotec Zenerdiode ZMD5.1 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AA Zenerspanning 5.10 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W Blokkeerspanning U(R) 1 V