RECOM R05P22005D DC/DC-converter 5 V -5 V, 20 V -0.2 A 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
R05P22005D
Bekijk alles!
MEAN WELL DPUN02N-12 DC/DC-converter +12 V/DC, -12 V/DC 83 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
MEAN WELL SKA20C-15 DC/DC-converter 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TMR 3-1222 DC/DC-converter, print 12 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 125 mA 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)